STŘELECKÝ KEMP

 

 

INTENZIVNÍ VÍKENDOVÝ STŘELECKÝ KURZ

KURZ ZAMĚŘENÝ NA ZÁKLADNÍ A TAKTICKÉ OVLÁDÁNÍ KRÁTKÉ ZBRANĚ - PISTOLE A JEJÍHO POUŽITÍ PŘI SEBEOBRANĚ

TENTO KURZ JE URČEN PRO VŠECHNY, KTEŘÍ UVAŽUJÍ O ZÍSKÁNÍ ZBROJNÍHO PRŮKAZU A CHTĚJÍ ZÍSKAT REÁLNOU ZKUŠENOST S OVLÁDÁNÍM ZBRANĚ

NEBO

PRO DRŽITELE ZBROJNÍHO PRŮKAZU, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ NAUČIT SVOJI ZBRAŇ BEZPEČNĚ OVLÁDAT A UMĚT JI POUŽÍT PŘI SVÉ OBRANĚ.

ZBROJNÍ PRŮKAZ NENÍ PODMÍNKOU ÚČASTI V KURZU

V PRŮBĚHU KURZU NEBUDOU PROBÍHAT OSTRÉ STŘELBY! 

 

 

V KURZU SE NAUČÍŠ

Kurz je ideální místo, kde se naučíš nejen základní ale i pokročilé střelecké a taktické dovednosti - taktický pohyb se zbraní a pokrytí zbraně, taktické přebití, střelba z úkrytu a další. Naučíš se ovládat zbraň za pohybu, ve stresu a za ztížených podmínek. Ujasníš si, zda je zbraň správným sebeobranným prostředkem pro tebe a co od ní můžeš očekávat. 

PROGRAM KURZU 

SOBOTA

doporučený příjezd: do 8:30 hod

9:00 hodVÝCVIK
Základy manipulace se zbraní, základní střelecký postoj, krokování - pohyb se zbraní vpřed, do strany, vzad
12:00 hodOBĚD
13:00 hodVÝCVIK
Zaujetí střeleckého postoje - ve stoje, v leže, v kleku, dynamické přechody mezi postoji, pokrytí zbraně, taktické přebití, dynamický pohyb se zbraní do různých směrů
17:00 hodVIDEOROZBOR
18:00 hodVEČEŘE
19:00 hodNOČNÍ VÝCVIK
Pohyb se zbraní za špatných světelných podmínek, použití nočního vidění, manipulace se zbraní bez vizuální kontroly

NEDĚLE

7:00 hodSNÍDANĚ
8:30 hodROZCVIČKA
9:00 hodVÝCVIK
Aplikace získaných dovedností se zátěží a se stresovými faktory
12:00 hodOBĚD
13:00 hodZAKONČENÍ

KDY

26. - 27.5. 2018

KDE

Penzion Kateřina, Nepřejov (23 km SZ od Tábora)

PRO KOHO

Muži i ženy starší 18let, zbrojní průkaz není podmínkou

 

 

KAPACITA

10 osob

ZA KOLIK

4.900 Kč

INSTRUKTOŘI

1

 

Cena kempu zahrnuje: ubytování, plnou penzi, výcvik

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytováni budeme v malebném rekonstruovaném penzionu Kateřina v Nepřejově na Jistebnicku, který bude k dispozici pouze pro naši skupinu. K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a venkovní posezením.

Penzion je umístěn v malebné přírodě Jistebnické vrchoviny, která nám nabídne mnoho příležitostí pro realizaci našich aktivit. V těsné blízkosti penzionu jsou rozlehlé louky, les a na dohled rybník. Vše využijeme pro trénink.

Kapacita penzionu umožňuje po dohodě přijmout další necvičící členy výpravy (děti, manželky, milenky apod.). Počet míst pro doprovod je omezen a zpoplatněn, v případě zájmu kontaktujte Marcela. V penzionu je přísný zákaz kouření (cigaret) a pobyt domácích mazlíčků (psi, kočky). Ano, i náš Bertík zůstane doma.

 

STRAVA

Po celou dobu výcviku bude pro všechny zajištěna domácí strava. Nechci nikoho zničit ničím ultrazdravým, ale ani jídlem zabít a zmrtvit, protože nás čeká opravdu aktivní víkend. Základem bude vydatná, ale do žaludku lehká snídaně: ovesné kaše, ovoce - dušené i čerstvé, smoothie, semínka, oříšky, jogurty, mléko, pro skalní přidáme i šunku, sýr a domácí chléb. Můžeš se těšit i na manželčiny pomazánky, ovocný nebo čokoládový koláč 😉 

Hlad nikdo mít nebude, jídla i péče bude dost. Máš-li požadavek na stravu nebo omezení (například lepek, laktóza, vegetarián apod.), při rezervaci mi to, prosím, sděl, jídelníček ti upravíme. 

 

CO POTŘEBUJI O KURZU JEŠTĚ VĚDĚT?

FORMA VÝUKY

Instruktor ti ukáže techniku a provede její detailní rozbor. Formou drilu si techniku nacvičíš a osvojíš a postupně  ji budeš zrychlovat. Následně si vyzkoušíš jak zvládáš provedení techniky pod stresem, zátěží a v reálné rychlosti a prostředí.

 KDE VÝUKA PROBÍHÁ

V reálném prostředí

CO NA SEBE

Pohodlné oblečení, které tě nebude omezovat v pohybu a nebude vadit, pokud se případně zašpiní nebo poškodí. Pohodlnou a pevnou obuv do přírody.

CO S SEBOU

Držitelé zbrojního průkazu si s sebou vezmou svoji zbraň i s pouzdrem.

Účastníci bez zbrojního průkazu budou mít k dispozici cvičné zbraně i s pouzdrem.

Pak už kromě oblečení, hygienických potřeb a léků, které pravidelně bereš, s sebou nic dalšího potřebovat nebudeš. Vše potřebné bude zajištěno.

 

Těším se na tebe!

Marcel